Dlaczego my

O nas

Świat walk to serwis skierowany do wszystkich sympatyków  mieszanych sztuk walki. Serwis za główny cel wyznaczył sobie budowanie pozytywnego wizerunku tego sportu poprzez rzetelne i najnowsze informacje ze świata MMA oraz wspieranie i upowszechnianie MMA jako sportu  w Polsce.

Sporty walki

Sporty walki to znacznie więcej niż tylko umiejętność wyprowadzania ciosów, trzymania gardy czy stosowania uników. Ludzie trenujący boks, karate czy taekwondo mogą liczyć także na inne korzyści, które wypływają z regularnej aktywności. Co możemy zyskać uprawiając sporty walki? Odpowiedź znajdziecie w poniższym zestawieniu.
Wyprowadzanie kopnięć, ciosów, uniki, chwyty i inne wymagające sporej sprawności ewolucje, na których opierają się sporty walki, doskonale rozwijają koordynację ruchową. Sprawność podnosi się jednak nie tylko podczas samego starcia z treningowym rywalem czy w trakcie obijania worka, gdyż to zaledwie część treningu sportów walki. Oprócz tego sportowcy wylewają sporo potu podczas wymagających treningów sprawnościowych i zajęć siłowych. Brzuszki, ćwiczenia ze skakanką, ruchy funkcjonalne z obciążeniami, gimnastyka… To wszystko czeka na treningach na adeptów sportów walki!

“swiatwalk.pl to społeczność, dla której nieodzownym elementem codziennej egzystencji jest sport. Nasz team tworzą lekarze, dietetycy, sportowcy – fachowcy z ogromną wiedzą, doświadczeniem.

swiatwalk.pl

 Na tej stronie znajdziecie wiele tematów i zagadnień, których z powodu ograniczonego miejsca nie mogliśmy poruszyć na naszej stronie i kanale Facebook. W Tematyce tego bloga znajdują się głównie recenzje produktów, porady dotyczące używania sprzętu, relacje z imprez i zawodów oraz wiele innych rzeczy związanych z działalnością prowadzoną przez nasz blog – swiatwalknews.pl

Work

Szybciej. Silniej

Kontakt

Copyright swiatwalk.pl